Хмельницька виставка

Фото

Артсвіт має на меті познайомити дніпрян з культурою та мистецтвом інших регіонів України. Першим містом в цьому списку став Хмельницький. Спільно з арт-центром MASLO ми покажемо проект-результат Міжнародної фотографічної резиденції під кураторством культуролога та письменника Олександра Михеда. В проекті взяло участь три фотографи: Валерій Мілосердов (Україна), Маріуш Форецкі (Польща) та Олексій Шинкаренко (Білорусь). 

Міжнародна фоторезиденція, що пройшла в Хмельницькому в лютому 2018, - це спроба авторів створити унікальний колективний образ міста, що, на перший погляд, є невиразним на мапі країни. 

Валерій Мілосердов здійснив фотодослідження “Засоби зв’язку”, в якому працював із досвідом місцевих волонтерів як елементом формування нових соціальних зв’язків в державі.
Маріуш Форецкі досліджував механізм повсякденного існування міста Хмельницького та його жителів. 

Олексій Шинкаренко зосередився на роботі з минулим міста та його архівами, створивши новий контекст для фотографій 1950-1980-х років.

Таким чином, досліджуючи середовище міста та його історію, три фотографи створили три незалежні проекти, які стали своєрідним втіленням минулого, сучасності та майбутнього міста Хмельницький. 

Познайомитись з історією Хмельницького можна вже з 26 жовтня по 8 грудня в галереї Артсвіт. 

Відкриття експозиції відбудеться 26 жовтня о 19:00. Вхід вільний.

Деталі на artsvit.dp.ua.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.