Гармонія в родині як основа успіху у житті

Мастер-класс

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Громадська організація «Відкрите знання» запрошують всіх бажаючих на майстер клас «Гармонія в родині як основа успіху у житті».

Як визначила формат зустрічи її ведуча, Антонина Пашко: 
«Це буде челендж. Челендж – це така гра для дорослих. Гра в реальність. Точніше це реальність, яка предстає як гра. Слухачі на деякий час стають учасниками захоплюючих подій. Це виклик та мета яку сама людина себе задає…

Кожен мріє про гармонійну родину але як при цьому реалізувати свій внутрішній потенціал і стати успішною людиною, як зробити щоб це не заважало одне одному?

За короткий час зустрічі ви узнаєте базові складові успіху, що допоможуть реалізувати себе, достигати бажаного результату і жити у щасливої родині. Також будуть розглянути фактори, які є обмежувальними і заважають бути одночасно успішними у кар’єрі та щасливими у сімейному житті».

Приходьте на майстер клас, пізнавайте себе, змінювайте своє життя разом з нами.

КОУЧ: Антонина Пашко, практичний психолог, експерт-консультант міжособистих відносин, сертифицированный коуч, доктор психологии, профессор МАІТ.

Захід ведеться російською мовою.

Лекційний зал, 3 поверх

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.