Yakiv Tsvietinskyi’s Jazz Party

Джаз

Yakiv Tsvietinskyi’s Jazz Party — гучне повернення Дніпровського музиканта Якова Цвєтінського до рідного міста після двох років навчання у США. На сцені вперше збереться “Могутня П’ятірка” Дніпровської джазової сцени — квінтет, об’єднуючий три передових джазових колективи LLT Trio, Dark Side Trio та Vibe Trio.

Яків Цвєтінський — Дніпровський джазовий трубач, композитор, аранжувальник. Випускник Дніпропетровської Музичної Академії ім.М.Глінки. У 2016 році отримав Фулбрайтівський грант та у 2018 році здобув ступінь магістра у Western Michigan University у галузі джазового виконавства. Випускник міжнародної джазової програми Betty Carter’s Jazz Ahead 2017 (Washington, D.C.) під управлінням Джейсона Морана. Нагороджений DownBeat Student Music Award у 2017 та 2018 роках. Виступав на таких фестивалях, як EFG London Jazz Festival, Gilmore Keyboard Festival, Alfa Jazz, Notre Dame Collegiate Jazz Festival.

Забронювати столик можна по телефону - 096 268 0717.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.