Миттєвості буття

Живопись

7 березня у приміщенні Дніпровського Будинку мистецтв (вул. Філософська, 23) відбулося відкриття першої персональної виставки молодого художника, члена Національної спілки художників України Юлії Барко. На виставці представлені живописні та графічні твори художника. Автора вітали колеги, викладачі кафедри філософії ДНУ ім. Олеся Гончара, вихованці школи мистецтв ім. Бориса Гмирі, їх батьки.

Барко Юлія Миколаївна (1983 р. н.), художник-живописець, графік, ілюстратор,викладач. Випускниця Дніпровського театрально-художнього коледжу за фахом «Станковий живопис» (2006 р.; викладачі: Коваленко І. М., Антонюк Л. О.) та Харківської державної академії дизайну і мистецтв за фахом «Станковий живопис» (2016р.; викладач Ковтун В. І.). Зараз навчається у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара (магістратура) за фахом «Релігієзнавство». З 2004 року працює викладачем образотворчого мистецтва в Дніпровській дитячій школі мистецтв імені Бориса Гмирі. Є також керівником студії образотворчого мистецтва «Володимирська».

Нагороджена медаллю Української Православної Церкви Преподобних Антонія та Феодосія митрополитом Київським і всієї України Володимиром. Є членом Національної спілки художників України, членом оргкомітету та журі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та писанкарства «Пасхальна палітра». Бере участь у міських, регіональних та всеукраїнських виставках. Роботи зберігаються в музеях України та у приватних колекціях в Україні, Росії та Італії. Активно співпрацює з Будинком мистецтв.

Виставка експонуватиметься з 7 до 23 березня у приміщенні Будинку мистецтв щоденно з 10:00 до 18:00, крім суботи та неділі.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.