Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Наталка Полтавка

Оперетта

Іван Котляревський
Музика Миколи Лесенка
Оперета на 2 дії

Режисер – народна артистка України Лідія Кушкова

П’єса «Наталка Полтавка» написана І. Котляревським для потреб Полтавського театру 1818 р. – саме тоді, коли Драматург перебував там на посаді керівника. Глядач українського театру був найрізноманітніший, але І. Котляревський хотів бачити в театрі найбільше простолюдина, тому основою для його п'єси стала жива дійсність, тогочасне народне життя, і героїв він обрав також з народу.

Конфлікт у творі вибудовується з двох сюжетних ліній: перша – Наталка любить бідного парубка — сироту Петра, кілька років чекає на нього. На перешкоді до щастя закоханої пари стає соціальна нерівність. До Наталки сватається пан возний — це друга сюжетна лінія.

Пісні у виставі не просто окремі музичні номери, як у тогочасних комічних операх, а й головний засіб розкриття характеру персонажа, почуття. Пісні у п’єсі перенесені з фольклору і написані самим автором. "Ой я дівчина Полтавка", "Сонце низенько" до друку п’єси стали популярними і вважаються народними.

Тривалість вистави: 2 год.


сходите обязательно!  (24.06.10 11:20): Ну разве что полюбоваться Н Тафи, остальные -Стецьки. Ответить | С цитатой
maxana  (18.06.10 21:28): Давно збираюсь піти, цікава вистава "Наталка Полтавка", схожу! Ответить | С цитатой
Женя@  (23.11.09 15:42): Тафи-Вы умница!Большой молодец!Не то что этот клоун Крачковский-выскачка!ни харизмы,ни молодости в нем нет!ни то что Вы звезда! Ответить | С цитатой
Я.  (30.09.09 22:33): Тафи - умница!!!Хорошая и умная Актриса! Всегда Приятно видеть на сцене . Ответить | С цитатой
Адміністрація  (28.09.09 14:53): Шановна Оксано, у жовтні-листопаді деякі вистави з української класики будуть показані у вечірній час. Доречі, 25.09.09 відкрився театральний сезон виставою "Назар Стодоля" Т.Шевченка. Ответить | С цитатой
Оксана  (27.09.09 16:44): Скажіть, будь ласка, коли-небудь подібні вистави будуть показані не лише школярам, а я й більш дорослій (і працюючій) аудиторії у прийнятний для неї час? Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Політика конфіденційності