24.12.2023

Суперліга: БК Дніпро перемагає Галиччину та йде на новорічну перерву в чемпіонаті у статусі одноосібного лідера

Дніпро потужно розпочав матч і вже на пʼятій хвилині другої чверті після влучання Сипала повів 18 очок - 41:23. Данііл, доречі, сьогодні оформив перший в сезоні дабл-дабл із 17 очок і 10 підбирань.

Але спокійно закрити першу половину із комфортною перевагою дніпрянам не вдалося. Необовʼязкові втрати і моментами відсутність концентрації в захисті і вже різниця в рахунку перед великою перервою скоротилася до скромних трьох очок - 45:42.

Однак вже в третій чверті всі крапки над І були розставлені. Гравці Дніпра більш обережно поводилися з мʼячем, скоротивши кількість втрат, додали в захисті і різниця в рахунку знову зросла до комфортних 15-17.

Львівʼяни особливо не пручалися і в заключній чверті підопічні Коваля спокійно довели гру до впевненої перемоги.

Галичина - Дніпро 71:87 (19:28, 23:17, 13:25, 16:17)

Дніпро закриває 2023 рік трьома впевненими звитягами і йде на новорічну перерву в чемпіонаті у статусі одноосібного лідера Суперліги.