04.12.2023

Суперліга: БК «Будівельник» наносить БК «Дніпро» першу поразку в сезоні

Суперліга: БК «Будівельник»  наносить БК «Дніпро» першу поразку в сезоні

Матч лідерів першості - найгучніша вивіска першого туру.

Дніпро мав серію із девʼяти перемог, завершивши перше коло без поразок. Будівельник - діючий чемпіон. Скучно в таких іграх не буває. Не було і цього разу.

Дніпро краще провів перші 15 хвилин і повів +12. При цьому дніпряни катастрофічно програвали підбирання (40:53 у підсумку) і нічого не могли зробити із Кольченком і Буренком.

Однак господарі до великої перерви розгубили свою перевагу майже повністю і виграли першу половину 42:40.

Ключовою в грі стала третя чверть, яку Дніпро програв 6:23. Кольченко просто страшно насипав з дуги (6/14). Додав агресіі Кошеватський. Дніпряни в ці хвилини не виглядали господарями майданчику і були відверто розгубленими.

В заключній чверті перемагали гостей зросла до 16 очок. Дніпру вдалося пару разів підібратися на відстань 5-6 очок, але не більше.

Дніпро - Будівельник 74:80 (23:15, 19:25, 6:23, 26:17)

Будівельник здобуває переломну і заодно наносить Дніпру першу поразку в сезоні.