Свадебный вернисаж

История

До Дня всіх закоханих запрошуємо на відкриття виставки «Весільний вернісаж».

Любов, очікування весни надихнули на створення виставки. На виставці головна увага буде зосереджена саме на жіночому весільному образі. Адже жінка у всі часи є жінкою. Що вдягала наречена у кін. XIXст. – поч.ХХ ст.? Коли з’явилася фата? Чому самі білий колір домінує у весільному вбранні нареченої?... Ще багато запитань. І ще більше цікавих відповідей. Окрім цього – весільні фото та журнали мод різних часів. На виставці представлено більше 100 експонатів з фондової колекції нашого музею та з приватних колекцій музейних співробітників та друзів.

«Весільний вернісаж» – частина міжмузейного проекту. Продовження весільної теми – на чому їхали наречені до церкви, до РАГСу, чим прикрашали весільний транспорт та ще багато цікавого – чекає відвідувачів у музеї «Машини часу» на проекті «День Св. Валентина по-нашому».

«Весільний вернісаж» у лютому – березні стане родзинкою музейного проекту «Вихідні з музеєм», слідкуйте за анонсами та приходьте у музей!

Дарувати Вам гарний настрій «Весільний вернісаж» буде з 14 лютого по 1 квітня 2018 року!

Виставка працює: кожного дня, крім понеділка та останньої п’ятниці місяця, з 10.00 до 17.00 години, каса зачиняється о 16.15.
тел. (0562) 46-34- 22

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.