Унікальна мистецька виставка «50/50»

Живопись, Скульптура

7 вересня, в Арт-галереї центру «Менора», о 18:00, вiдбудеться вiдкриття унікальної мистецької виставки «50/50» художника Тараса Григорука спільно зі скульптором Віктором Проданчуком.

Тарас Григорук – художник, який належить до корифеїв сучасного українського мистецтва і є представником генерації українських мистців — нонконформістів 20 сторіччя. Виставка його творів приурочена до п’ятдесятиріччя мистця. Художник відомий за межами України , а його роботи представлені в художніх галереях, музеях та приватних колекціях світу. У живописі Тараса Григорука завжди присутні етномотиви Гуцульщини та Карпатського краю. Художник у своїх роботах поєднав здобутки української та європейської мистецьких шкіл. У творчості митця присутнє прагнення увійти у світовий художній контекст, максимально зберігши національну неповторність. Роботи Тараса Григорука мали успіх на світових аукціонах, зокрема Сотбіс та Філіпс. Григорук також належить до групи художників, які відродили український живопис на склі та вивели його з народного у професійний мистецький простір.

Унікальності виставці додадуть роботи, у яких поєднано живопис та скульптуру. Творчий експеримент Тараса Григорука втілився у тому, що полотном для його художніх задумів стали скульптури Віктора Проданчука, а відтак вони удвох стали засновниками нового мистецького напрямку.

Віктор Проданчук працює зі скульптурою, в якій поєднує мотиви Трипілля та ультрасучасне мистецтво, зокрема застосовує новітні підходи до роботи із пластикою. Роботи Віктора Проданчука є неординарними та неоднозначними. Основне завдання його скульптури — викликати емоції. Тому жодний глядач не залишається байдужим.

Виставка триватиме до 30 вересня 2017 року.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.