План концертів Будинку органної та камерної музики на березень

Классическая музыка

02.03
пт.
18:00

«Струни душі»
Соліст: Любов Власова (сопрано, ф-но), Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Старовинні романси та циганські пісні, мелодії в стилі ретро.

03.03.
суб.
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Парулава (тенор),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • салонний оркестр  «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • заслужена артистка України
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ганна Гребенюк (ф-но),
  • Сергій Біленко (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

03.03
суб.
17:00

    «Золота класика»  із циклу концертів “Бесіда голосу та флейти”
Солісти:

  • Заслужена артистка України Зернаєва Ольга (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),  
  • Валерія Басюк (орган), Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Тетяна Грицан (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово).

    У програмі музика: Й.С. Баха, Р. Шумана, Л. Буланже, В. Поппа.

04.03.
нед.
11:00

Абонементний концерт для самих маленьких   «На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),  
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Лев Келер (альт),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олександр Білоусов (ф-но), 
  • з інтерактивом «Професора Ноткіна» (С. Міледін),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха,  Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, А. Вівальді, М. Римського-Корсакова.

04.03.
нед.
15:00

«Під музику А. Вівальді»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ігор Іванов (ф-но),  
  • Олена Келер (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: А. Вівальді

08.03.
чт.
17:00

«Весняна рапсодія»

  • Пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,  
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),  
  • Олена Квятковська (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Тарас Скрипніков (кларнет).

Ведучі концерту: Антон Чернета та Сергій Міледін.
У програмі класична музика та сучасні хіти.

09.03
пт.
17:00

До Шевченківських днів «Поет на всі віки»

  • Пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • Інна Радиновська (поетеса),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),  
  • Олена Келер (ф-но),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Ірина Осенєва (скрипка).

   Ведучі концерту: Тетяна Бабич та Антон Чернета.  
Для поціновувачів різножанрової музики.

10.03
суб.
15:00

«Музика віри»
Соліст: Петро Сухоцький (орган м. Луцьк), Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Ліста, Д. Букстехуде.

10.03.
суб.
17:00

«Вальс, Вальс, Вальс»
За участі:

  • народного артиста України Андрія Бабича (тенор),
  • Ксенії Бєлікової (орган),  
  • Галини Охотнік (сопрано),
  • заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова (акордеон),
  • Ольги Кутакової (скрипка),
  • Зінаїди Чепи (сопрано),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Олени Келер (ф-но),
  • Тетяни Улькіної (сопрано),
  • Ганни Гребенюк (ф-но),
  • Ігора Іванова (ф-но),
  • Ірини Осенєвої (скрипка),
  • Олександра  Благодарного (баритон),
  • Олександра Білоусова (ф-но),
  • Олени Гамової (музикознавець).

Для поціновувачів різножанрової музики.

11.03.
нед.
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох» з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна  Улькіна (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Лев Келер (альт),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ганна Гребенюк (ф-но),
  • Анастасія  Боначова (музикознавець).

 У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, Г. Міллера.

11.03
нед.
15:00

«Органний Собор»
Соліст: Надія Величко (орган м. Львів), Олена Гамова (музикознавець).
У програмі музика: Г. Генделя, Й. С. Баха, Г. Бьома, Ф. Мендельсона, Д. Стенлі, Р. Вагнера, А Корчинського.

16.03.
пт.
18:00

«В струнах та Органі»
Солісти:

  • Алан Саттон (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

        У програмі музика: З. Карг-Елерта, Е. Елгара, С. Франка, Т. Олсена, Й. Пахельбеля.

17.03
суб.
15:00

Для поціновувачів різножанрової музики  «Музика на “Біс»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ганна Гребенюк (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ігор Іванов (ф-но).

Ведуча концерту: Тетяна Бабич.    
 У програмі сучасні та класичні хіти.

17.03
суб.
17:00

 «І образ світу в звуці явлений»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Анастасія  Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Т. Альбіноні, Г.Ф. Генделя, Д. Букстехуде, Ф. Мендельсона, Е. Гріга

18.03
нед.
12:00

Із циклу концертів “Музична галерея”    “Поема музики та кольору”.
Репродукції картин М. Реріха та музика Й.С. Баха
Солісти:

  • Заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

18.03
нед.
15:00

«Музична мініатюра»
Солісти:

  • Заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Наталія Білоконева (ф-но),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

У програмі музика: Л.В'ерна, Л.Б'ольмана, Т.Альбіноні, Ф.Крейслера, Й. Брамса

23.03
пт.
18:00

«Штраус і не тільки»

  • Струнний квартет “Гармонія” під керівництвом Людмили Семенової
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Штрауса, Ф. Шопена, Й. Гайдна, Е. Елгара, Ф. Шуберта

24.03
суб.
15:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка).

24.03
суб.
17:00

До Дня Національної гвардії України    «Присягаєм тобі, Україно!»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Світлана Новак (бандура, вокал),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр  Білоусов (ф-но),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ігор Іванов (ф-но),

 Ведучі концерту: Антон Чернета та Тетяна Бабич.
     Для поціновувачів різножанрової музики

25.03
нед.
12:00

Музика лікує” з циклу концертів «Музична терапія»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, Ф. Ліста.

25.03
нед.
15:00

До Дня народження Й.С. Баха «В тональності Баха»
Солісти:

  • заслужена артистка України, головний органіст Надія Юрійчук (орган),
  • Олена Келер (ф-но),
  • камерний оркестр  «Дивертисмент»,
  • диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник,
  • Сергій Міледін (художнє слово).  

У програмі музика: Й.С. Баха, три клавірні концерти.

30.03
пт.
18:00

«Гамма століть»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),  
  • Лев Келер (альт),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ганна Гребенюк (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Ф. Шуберта, С.Рахманінова, Ф.Генделя.

31.03
суб.
15:00

Спектакль-концерт      «Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Сергій  Біленко (ф-но), 
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Марія Лоленко (балет),  
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

31.03.
суб.
17:00

«Романс нас надихає крізь роки»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,  
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр  Білоусов (ф-но),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олена Квятковська (сопрано),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Антон Чернета (тенор).

  Ведучі концерту - Фаіна Пінсон та Сергій Міледін.
Для поціновувачів різножанрової музики

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Полная версия сайта
Версия для iPhone Версия для Android Gorod.dp.ua на Facebook
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.